MOVEMENT TO Z ANGIELSKIEGO RUCH, PORUSZENIE, ZMIANA, PRZEPŁYW.

Wierzymy, że Bóg czyni w Polsce coś wyjątkowego. Wciąż widzimy Jego poruszenie. Obserwujemy wielu ludzi, którzy budzą się do życia z Bogiem na 100 % i zaczynają wychodzić z Ewangelią do swoich miast. To jest jakiś konkretny ruch. Marzy nam się, by był to krok do rozpoczęcia prawdziwego MOVEMENT’u!!!

Zapraszamy Was na konferencję MOVEMENT, która jest miejscem inspirowania, wyposażania, wysyłania młodych ludzi (i nie tylko) do miejsc ich codzienności i kultury, która jest coraz bardziej odległa od Boga i chrześcijaństwa.

MOC KRZYŻA

W drugiej edycji MOVEMENT’u pod hasłem MOC KRZYŻA będziemy wracać do fundamentów i korzeni praktycznego chrześcijaństwa. W centrum przesłania konferencji umieścimy KRZYŻ.

„Albowiem mowa o krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną, natomiast dla nas, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą.”

To słowa apostoła Pawła pochodzące z 1 Listu do Koryntian 1:18. W czasach, w których pisał te słowa krzyż był znanym, często używanym narzędziem do zadania haniebnej śmierci. W jaki sposób dzisiaj rozumiemy krzyż? To oczywiste, że współczesna kultura zupełnie nie rozumie sensu i mowy o krzyżu. Co w takim razie z nami, chrześcijanami? Czy na pewno głęboko rozumiemy przesłanie krzyża? Czas na odkrywanie MOCY KRZYŻA!

MOC KRZYŻA NA ULICACH WARSZAWY

MYŚLISZ, ŻE GŁOSZENIE EWANGELII JEST NUDNE, STAROMODNE, NIEADEKWATNE?

Doświadcz MOCY KRZYŻA na warszawskich Bulwarach nad Wisłą i weź udział w naszych artystycznych wydarzeniach, podczas których Ewangelią będzie głoszona z MOCĄ, a krzyż będzie wyniesiony w centrum naszego przesłania!

speaker-1.pngspeaker-2.pngspeaker-3.pngspeaker-4.png

MIEJSCE I DATA:

KZ SIENNA, WARSZAWA 30.05–02.06

REJESTRACJA

CENNIK

Wejściówka na konferencję:

129 zł - do końca marca

139 zł - do połowy kwietnia

149 zł - do końca

Wejściówka na konferencję z wyżywieniem
(3 kolacje i 2 obiady/ bez śniadania)

309 zł - do końca marca

319 zł - do połowy kwietnia

329 zł - do końca

Wolontariusze (cena obejmuje nocleg oraz wyżywienie):

70 zł

REJESTRACJA