Czym będzie
Steiger Compact: #akcja! ?

Steiger Compact: #akcja! to przygotowanie do misji, której celem jest docieranie z Ewangelią do Globalnej Kultury Młodzieżowej. To czas na działanie. Głebokie studium Słowa Bożego, seminaria dotyczące pracy misyjnej, inspirujące warsztaty, czas szukania Boga i Jego charakteru.
W tym czasie będziemy się uczyć, ale jednocześnie wykorzystamy tę wiedzę w praktyce, każdego dnia dzieląc się Ewangelią na ulicach i w klubach Łodzi. Ostatniego dnia sami stworzymy ewangelizacyjne wydarzenie używając sztuki i muzyki. Czas na Akcję!

PROGRAM

Czwartek (22.03)

17:00 Rejestracja, przywitanie*
18:30 Otwarcie, wizja Steiger Compact: #akcja! (Marysia Michalak)
18:45 Uwielbienie (CCZ Worship)
19:00 Szymon Kruba
19:45 Kreatywne szukanie Boga
(CCZ Worship)
20:45 Party: DJ + KM bar

Piątek (23.03)

9:00 Śniadanie z Biblią**
10:00 Uwielbienie i modlitwa
(Maja i przyjaciele)
10:40 Przerwa
11:00 Serce misji (Luke Greenwood)
12:00 Przerwa
12:15 Aktywiści dla Jezusa (Stephan Maag)
13:30 Lunch
14:30 Warsztaty I
15:30 Przerwa
16:00 Warsztaty II
17:00 Przerwa
18:00 Provoke&Inspire!***
19:00 Kreatywne szukanie Boga*
20:00 Akcja! na ulicach!****
(Stephan Maag)
Sobota (24.03)

9:00 Śniadanie z Biblią**
10:00 Uwielbienie (Maja i Przyjaciele)
10:40 Przerwa
11:00 Globalna Kultura Młodzieżowa
(Luke Greenwood)
12:00 Przerwa
12:15 Ewangelizacja i uczniostwo Globalnej Kultury
(Luke Greenwood)
13:30 Lunch
15:00 Warsztaty III
16:30 Przerwa
17:00 Akcja! na ulicach!
**** (Stephan Maag)
19:00 Akcja! event ewangelizacyjny
w klubie
Niedziela (25.03)

11:00 Nabożeństwo i słowo zakończenia (Karol Michalak)

* Modlitwa, uwielbienie, muzyka, sztuka, poezja i kontemplacja. Czas pełnego pasji, wspólnego szukania Boga.

** Śniadanie ze studium biblijnym w grupach w sali głównej

*** Provoke&Inspire: Artyści, którzy dzielą się swoją wiarą + dyskusja (Luke&Ania Greenwood, Maja Kowalczuk, Ania Świątczak, Kolah). P&I jest częścią projektu Come&Live: www.comeandlive.com
**** Akcja! Wyjście na ulice z Dobrą Nowiną w odważny i kreatywny sposób, które poprowadzi Stephan Maag z Steiger Switzerland.

MÓWCY I GOŚCIE

Luke i Ania Greenwood

Luke i Ania służą w Steigerze od 15 lat w Brazylii, Wielkiej Brytaniii i teraz w Polsce. Luke jest dyrektorem Steigera w Europie, a Ania prowadzi różne projekty w Polsce. Mają dwoje dzieci i mieszkają we Wrocławiu.

Stephan Maag

Stephan jest odważnym i kreatywnym ewangelistą znanym w Szwajcarii jako “aktywista dla Jezusa”. Założył służbę Fingerprint i prowadzi pracę Steigera w Szwajcarii. Ma żonę i czworo dzieci. W swoim wolnym czasie chodzi na spacery ze swoim psem w Szwajcarskich górach.

Karol i Agnieszka Michalak

Karol i Agnieszka są założycielami i pastorami Centrum Chrześcijańskiego Zwycięstwo w Łodzi, nowoczesnego kościoła pełnego wiary i radości, gdzie Słowo Boże ma realny wpływ na życie człowieka, a wiara w Jezusa ma znaczenie dziś.

Marysia Michalak

Marysia założyła i prowadzi Klub Młodzieżowy w Łodzi. Jest misjonarzem Steigera w Polsce i uczestniczyła w Szkole Misyjnej Steigera w 2016 roku.

Ania Świątczak

Wokalistka i autorka piosenek. Przez lata związana z zespołem "Ich Troje" oraz innymi projektami na Polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie kilka albumów, w tym również solowy i dwa wydane wraz zespołem uwielbienia SCh Południe. Obecnie mieszka w Trójmieście gdzie, poza pracą muzyczną, współtworzy telewizję TBN Polska.

Kolah

Kolah, a właściwie Mirosław Kolczyk, jest raperem który odważnie i z pasją używa swojej kreatywnej platformy by dzielić się Ewangelią. Setki koncertów, kilka albumów w ramach różnych projektów, w tym solowy i we współpracy z TGD. Ponadto profilaktyka, działalność w ramach wielu fundacji i dzielenie się Ewangelią na wszelkie możliwe sposoby.

Szymon Kruba

Pastor kościoła DOM w Warszawie. Przez ostatnie 12 lat współtworzył duszpasterstwa i kościoły w ramach Kościoła Zielonoświątkowego. Na codzień zarządza firmami w branży motoryzacyjnej. Jak sam mówi: "wierzę że lokalny Kościół kochający grzeszników tak jak Jezus jest Bożą odpowiedzią na potrzebę zgubionego świata. Kościół który zrobi wszystko co nie jest grzechem aby uratować i pozyskać grzesznika dla Jezusa."

Maja Kowalczuk i Przyjaciele

Zespoł Mai - wokalistki Maya and the Hummingbirds i jej przyjaciół. Stanie w Bożej obecności jest dla nich prawdziwe, intymne, przynoszące wolność, przynoszące potężne przełomy, które często zjawiają się delikatnie.

CCZ Worship

Zespół uwielbienia kościoła CCZ w Łodzi. Pełni pasji do tego by Królowi Królów oddać to, co najlepsze - i z serca, i z muzyki.

NEO-Lazarus

NEO-Lazarus, prowadzony przez Fundację "ID" w dzielnicy Łazarz w Poznaniu, jest przestrzenią kretywności, kultury i działania, którego głównym celem jest odkrywanie w człowieku prawdziwej tożsamości.

WARSZTATY

ROZWIJAĆ SIĘ

 • Marysia Michalak
  rozmowa ze studentami SMS
 • Agnieszka Michalak
  Design thinking - jak kreatywnie rozwiązywać problemy
 • Karol Michalak
  Pokonywanie barier rozwoju i zmiany
 • Klaudia (Poznań)
  Taniec
TWORZYĆ PRZESTRZEŃ

 • Kacper Jahel
  NEO Lazarus: Kreatywna przestrzeń do budowania relacji
 • Luke Greenwood
  Nieformalne studium biblijne
 • Karol Michalak
  Jak tworzyć przestrzeń dla młodych ludzi w kościele
WYCHODZIĆ

 • Marysia Marszałek
  Serce nastawione na misję: jak budować pokolenie młodych chrześcijan, którzy są misyjni w szkole, na ulicy i w mieście.
 • Ania Greenwood
  NLM w Polsce 2018

CZYM JEST STEIGER?

Steiger jest ogólnoświatową organizacją misyjną, której celem jest głoszenie i nauczanie „świeckiej globalnej kultury młodzieżowej” o Jezusie.
Steiger używa sztuki, muzyki i innych form kreatywności, aby przedstawić naukę Jezusa w prosty i zrozumiały sposób. Naszym celem jest długoterminowa obecność w miastach poprzez ewangelizację, uczniostwo i zakładanie kościołów. Przeczytaj więcej na naszej stronie internetowej pod adresem: www.steiger.org
W Polsce organizujemy koncerty No Longer Music, tworzymy nasze własne projekty ewangelizacyjne, prowadzimy domy wspólnotowe w Warszawie i Wrocławiu. Organizujemy wydarzenia, konferencje, koncerty, wystawy, grupy biblijne i spotkania.

Lokalizacja

Steiger Compact odbędzie się w:

Stara Fabryka
ul. Łąkowa 3/5
Wejście 14
Łódź

REJESTRACJA


W razie rejestracji grupowych lub pytań napisz do nas na:

Przydatne informacje
i odpowiedzi

kliknij na ikony by zobaczyć szczegóły

Napisz do nas!

Zadzwoń do nas:
509 931 776
Napisz do nas: